Yazı Detayı
30 Ekim 2020 - Cuma 00:14
 
EVREN'İN GÖKYÜZÜ NOTLARI
Evren ASLAN '' Evren'in Gökyüzü Notları ''
 
 

KASIM AYI AYLIK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu:

 

Kasım Ayı, sizi en çok ilişkiler, evlilik ve kariyer konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür- Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında ilişkilerde gerilim; soğuk savaşların olduğu evliliklerde tartışma ve çatışma; kariyer akışında birtakım engeller ve mücadeleler getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle ilişkilerdeki güven problemleri daha fazla dikkat çekebilir ve birtakım gerçeklere ulaşılabilir. 15 Kasım itibariyle, son aylarda hasar gören cesaret ve özgüveniniz toparlanmaya başlayabilir. Böylece ertelediğiniz, cesaret edemediğiniz konularda atağa kalkabilirsiniz. Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde ilişkilerle ilgili karar verme, yön tayin etme; finansal haklarınıza sahip çıkma; ihtiyaç duyulan finansal desteği alma; ortaklı işler yapma söz konusu olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Boğa Burcu:

Kasım Ayı sizi en çok iş, çalışma düzeni, hukuki süreçler, ortaklık, kazançlar konularında etkiliyor.1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında birtakım hak ihlalleriyle ilgili mücadele; resmî evraklar ve işlemlerde aksama; çalışma ortamında çıkabilecek gerilimleri gündeme getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle ilişkilerde, evlilikte, karşılıklı konularda bir iletişim zemini doğabilir, mutabakat sağlanabilir. 15 Kasım itibarıyla, aldığınız bir kararla alakalı harekete geçebileceğiniz gibi ortaklığa veya evlilikle ilgili ertelediğiniz konuları da hayata geçirmeye başlayabiliriz. Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde yurtdışı konularıyla ilgili sorunları çözme; evlilik, ortaklık kararı veya teklifi alma; hukuki süreçlerle ilgili harekete geçtikten sonra gelen destek; psikolojik, ruhsal destekler söz konusu olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

İkizler Burcu:

 

Kasım Ayı, sizi en çok aşk, flört, eski aşklar, çocuklarla ilgili kararlar, çocuk sahibi olma, hobiler, yeni bir düzene geçiş yapma konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında flört edilen kişinin kendisiyle ilgili birtakım şaşırtıcı gerçekler; kavgadan ya da mücadelenden doğabilecek bir aşkı; geçmişte yaşanmış bir ilişkinin içyüzünü; riskli yatırımlarla ilgili şanssızlıkları gündeme getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle iş ortamındaki birtakım sorunlar için iletişim zemini oluşabilir; iş başvurularıyla ilgili cevaplar gelebilir. 15 Kasım itibariyle, yeni bir çalışma düzenine başlayabilir; günlük rutinlerde ve sorumluluk alanlarında değişiklikler yapabilir; bir türlü başlanamamış işlere başlayabilirsiniz. Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde mali problemleri çözme; çıkmaza girilen konularla alakalı destek bulma; sağlıkla ilgili sevindirici gelişmeler yaşama, aranılan şifanın bulunması söz konusu olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Yengeç Burcu:

Kasım ayı sizi en çok aile, yuva, ebeveynler, evlatlar, evlilikle ilgili kararlar, gayrimenkul konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında özel hayat ile aile arasında kalma, taşınma, ayrılık, boşanma, ebeveyn sorunları, aşk hayatında yenilik ihtiyacı gibi konuları gündeme getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle yeni başlayan bir ilişkinin ya da flört durumunun ne yöne gideceğine karar verilebilir; daha fazla sosyalleşip ve yeni

sosyal çevrelere girilebilir; hobilerle, yeteneklere ilgili atölye çalışmalarına katılınabilir. 15 Kasım itibariyle, aşk hayatıyla ilgili yeni başlangıçlar olabilir. Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde aşk, evlat, evlilik, ortaklık konularında şans sizinle olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Aslan Burcu:

 

Kasım ayı sizi en çok iletişim, medya, haberleşme, ticaret, açılış, lansman, arkadaş grupları, eğitim, taşınma, yer değişikliği konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında iletişim kazaları, ticari anlaşmazlıkları yada zorlukları, sözleşme maddelerinde fikir ayrılıkları gibi konularda zorlayabilir; taşımayı gündeme getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle aile içi birtakım sorunlar masaya yatırılabilir, kırgınlıklar giderebilir, kayıp eşyalar bulanabilir. 15 Kasım itibariyle aile, yuva, yaşam alanı, ebeveynlerle ilgili yeni kararlar alınabilir.

 

Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde günlük hayatı, iş akışını düzene koyma; . home-office çalışma şekli ile ilgili aradığınız desteği bulabilirsiniz. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Başak Burcu:

Kasım ayı sizi en çok para, çalışma, kazanç, gelir-gider, komşular, yakın çevre, kardeşler, barışma, tanışma konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında çıkabilecek ani harcamaları; iş programlarındaki değişikliği; yoğunluğu gündeminize getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle askıya alınmış toplantı, iş görüşmeleri, projeler, bulmuşlar yeniden ajandaya eklenebilir. 15 Kasım itibariyle, sevindirici haberler alabilirsiniz, mini yolculuklar planlayabilirsiniz. Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde tanışma, aşk, barışma, çocukların başarısı, sürpriz kazançlar olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Terazi Burcu:

 

Kasım ayı sizi en çok aile, yuva, atalar, hukuki süreçler, kalıpları kırma, düzeni değiştirme konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında aile içi sorumluluklarla bireysel seçimler, istekler arasında çatışma; otorite figürleri ile gerilim getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle para, gelir, zam ve harcamalar konusunda daha yapıcı gelişmeler yaşanabilir. 15 Kasım itibariyle yeni bir gelir kapısı açılabilir, finansal konularla ilgili tıkanmalar çözülebilir.

 

Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde para, ev alım satımı gibi konularda şans, fırsat ve ebeveynlerden gelecek olan destek yer alabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Akrep Burcu:

 

Kasım Ayı sizi en çok, gerçeklerin açığa çıkması, sırların deşifre olması, gizli iletişimler, pusuda bekletilen kararların alınması, gizli ilişkiler, ruhsal şifalanma konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında imza gerektiren, uzlaşma gerektiren konularda, iletişim konularında ve iletişim teknolojilerinde çatışma ve aksamalar getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle kendinizi daha net ifade edebilirsiniz, seçimlerinizi belirtme noktasında daha cesur olabilirsiniz. 15 Kasım itibariyle, yeni teklifler, müjdeli haberler, yeni başlangıçlar gündeminizde olabilir.

Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde barışma, uzlaşma, ticari sorunların telafisi, yakın çevrenizden gelecek destek olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Yay Burcu:

 

Kasım ayı sizi en çok aşk, birliktelik, sosyal medya, tanıtım, davet, organizasyon konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında organizasyonlar ve planlarla ilgili aksaklıkları, değişiklikleri; sosyal çevrede yaşanabilecek çatışmaları ve sosyal medya üzerinden gelişebilecek gerilimleri gündeminize taşıyabilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle arzu ettiğiniz bilgi ve kişilere ulaşabilir, bir tür şifa sürecine girebilirsiniz. 15 Kasım itibariyle, uykunuzu kaçıran sorunları çözebilir; bir süredir kuluçkada olan fikirlerinizi gün ışığına çıkarabilirsiniz.

 

Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde beklenmedik kişi ve yerlerden gelen destekler olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Oğlak Burcu:

 

Kasım ayı sizi en çok kariyer, gelecek planlaması, ebeveynler, otorite figürleri, yeni hedefler koyma, lansman, reklam ve aşk konularında etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında ne istediğine karar verme; seçim yapmanın getirdiği sıkışıklık, aile ile iş yoğunluğu arasında dengeyi sağlama gibi konularda zorlayabilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle davetler, tanışmalar gündeme gelebilir. 15 Kasım itibariyle, hayallerinize biraz daha yaklaştığınızı görebilirsiniz.

Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde sevindirici haberler; arzu ettiğiniz desteği bulma; bir yıldız gibi parlama imkanı olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

Kova Burcu:

 

Kasım Ayı sizi en çok yurtdışı konuları, hukuki süreçler, birtakım ruhsal şifalanma süreçleri gibi konularda etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür-Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında resmî işlemlerde birtakım zorlukları; eğitimle ilgili süreçlerde değişiklikleri gündeminize getirebilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle kariyerle ilgili beklenen haber gelebilir veya arzu edilen görüşme gerçekleşebilir. 15 Kasım itibariyle, yeni rota netleştirilebilir; kadersel kararlar alınabilir. Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde finansal konular ve kazançlarla ilgili sizi hedefinize taşıyacak destekler alabilirsiniz. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 

 

Balık Burcu:

 

Kasım ayı sizi en çok, şifa, işe yaramayan yada zarar veren bir alışkanlığı, ilişkiyi bırakma, gerçeklere vakıf olma, finansal bir değerin bölüşümü gibi konularda etkiliyor. 1 Kasım günü Merkür- Satürn zorlayıcı açısı gerçekleşirken, 5 Kasım günü de Merkür düz harekete geçiyor. Bu astrolojik göstergeler Kasım'ın ilk haftasında aşk hayatında birtakım çatışmalar; sosyal çevrede birtakım skandallar; ilişkiler ve finansal konularla ilgili düğümlerin çözülmesi gündeminizde olabilir. 11 Kasım günü Merkür'ün Akrep Burcu'na geçişiyle yurtdışı, hukuki süreçler, aşk hayatıyla ilgili sevindirici gelişmeler yaşanabilir. 15 Kasım itibariyle, tazelenmiş ve kendinizden emin bir şekilde yol haritası belirleyebilirsiniz.

 

Kasım ayının ikinci yarısında ise gündeminizde yeni eğitimler, ticari konular, barışmalar, yolculuk plânları olabilir. Kasım ayının ikinci yarısındaki destekleyici göstergeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 
Etiketler: EVREN'İN, GÖKYÜZÜ, NOTLARI,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı