Haber Detayı
18 Ekim 2018 - Perşembe 22:52
 
NİHAT İZSİZ’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Nihat İzsiz, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Van’da okul açılışı yaptı.
İş Dünyası Haberi
NİHAT İZSİZ’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

BAŞKA AJANS İLE TANIŞMANIN VAKTİ GELDİ

İşadamı Nihat İzsiz sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Van-Çatak/REŞAN Caziye ilçesinde 4+1 derslik kapasiteli 80 öğrenciye hizmet verecek okulun açılışını yaptı.

 

Programın açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Orhan Bedir,  bu gün burada ‘İyiliği emredip, hayıra çağırın” sözünün vücut bulduğu bir anı yaşadıklarını belirterek, “Şahsım ve kurumum adına çok mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Ümit ediyorum ki bu yatırımlar devam eder ve peyder pey artar. Bu tür iyi insanları aramızda sıklıkla görürüz. Yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah okulumuz hayırlara vesile olur” dedi.

 

 

İş adamı Nihat İzsiz ise yaptığı konuşmada, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapımını üstlendikleri okulun açılışını yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Ulaşımı zor bir bölgede kısa gecikmeli de olsa okulumuzu bugün açmanın gururunu yaşıyoruz. İlçe yetkilileri bize her konuda yardımcı oldular, onlara çok teşekkür ediyoruz. Okulumuzun hayırlı olmasını diliyorum”

 

 

“Sosyal sorumluluk projelerimizden Van-Çatak/REŞAN Caziye-İbrahim İZSİZ İlköğretim Okulu’muzun açılışında bizleri yalnız bırakmayan; Ak Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Sayın Osman Nuri Gülaçar,Çatak Kaymakamı Sayın Hamza Türkmen,İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Tevke,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın M.Salih Mehmet Salih Taş,İl Genel Meclis Üyeleri Sayın M Salih Õzbek ve Sayın Mehmet Utku,Van Dernekler Federasyonu G.Başkanı Sayın Fevzi Donat,Bulut İnşaat YKB. Sayın Zahit Bulut,Saygıdeğer Çatak Halkı ve Kanaat Önderleri,Eş-Dost ve akrabalarım,Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve Sevgili Öğrenci Kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunarım.Allah hepsinden razı olsun...Okulumuzun Güzel İlçemize hayırlı Ve uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

 

 

REKLAM ALANI

Kaynak: Editör:
Etiketler: NİHAT, İZSİZ’DEN, ÖRNEK, DAVRANIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı