Haber Detayı
14 Nisan 2020 - Salı 16:28
 
İMAMOĞLU'NA KIZDI BUZ PİSTİNİ ATEŞE VERDİ
Belediyeye kızdı, buz pistini ateşe verdi! Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu'na sert sözler...
Yaşam Haberi
İMAMOĞLU'NA KIZDI BUZ PİSTİNİ ATEŞE VERDİ

BAŞKA AJANS İLE TANIŞMANIN VAKTİ GELDİ

İstanbul Beylikdüzü'nde hareketli saatler yaşandı. Buz pisti işletmesi sahibi olan vatandaş elindeki uzun namlulu silahla mekanını yaktı. Buz pisti işletmesinin elinden haksız olarak alındığını iddia eden kişi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve CHP'li İStanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert ifadeler ile yüklendi.

 

POLİS GÜÇLÜKLE İKNA ETTİ

 

Yanan buz pistini söndürmek için bölgeye itfaiyeler ve polis ekipleri geldi. Ancak vatandaş elindeki uzun namlulu silahı bırakmadı. Etraftaki gazetecilerin sözlerini çekmesini isteyen öfkeli kişi, Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu'na veryansın etti. Polis ekiplerinin ikna çabaları sonunda silahını bırakan kişi teslim oldu ve yangın söndürme çalışmaları başlayabildi.

 

 

 

EKREM İMAMOĞLU VE CANAN KAFTANCIOĞLU'NA ÖFKE KUSTU

 

İşletmesine haksız olarak el konulduğunu söyleyen vatandaş, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na, "Televizyonda çıkıyorlar hak, hukuk. Allah belanızı versin. Ben yaptım gelip çöktüler. Ekrem İmamoğlu'da göz yumdu. Bu ülkede CHP'nin gitmediğim kolu kalmadı. Ekrem İmamoğlu metrobüsteki vatandaşa gidip de seni oturtacağım dedin. Sen bölgendeki işi yapsaydın. Beni ne hale düşürdünüz?" dedi.

 


Vatandaşın silahını bırakması ile gözaltı işlemi başlatıldı. İtfaiyeler işletmeyi söndürürken, dükkan kullanılamaz hale geldi.

 

BUZ PİSTİ UZUN UĞRAŞLAR SONUCU SÖNDÜRÜLDÜ

 

Kaynak: Sabah Gazetesi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İMAMOĞLU'NA, KIZDI, BUZ, PİSTİNİ, ATEŞE, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı