Haber Detayı
22 Ağustos 2017 - Salı 22:58
 
İlçe Başkanı İsmail Damat Şehidin vasiyetini gerçekleştirdi.
Beylikdüzü Şehidinin Vasiyeti Gerçekleşti
- Haberi
İlçe Başkanı İsmail Damat Şehidin vasiyetini gerçekleştirdi.

BAŞKA AJANS İLE TANIŞMANIN VAKTİ GELDİ

Şehit Binbaşı Ümit Çelik, bir sohbet esnasında "Cumhurbaşkanımı görsem de ona sarılsam, kucaklasam, sevgimi saygımı iletsem" şeklindeki dileğini babası Sadettin Çelik'e anlatmıştı. Baba Sadettin Çelik, şehidimizin dileğini Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İsmail Damat'a söyledi. Damat, İl Danışma Meclisi toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a şehidimizin bu dileğini iletti.

 

Şehidimizin Dileği Gerçekleşti

 

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşan baba Çelik, şehidimizin vasiyetini yerine getirmiş oldu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sımsıkı sarılarak gözyaşlarına bozuldu. Erdoğan, bir kez daha baba Çelik'e taziye dileklerini iletti.

 

Temurci ve Damat'a Teşekkür

Şehit babası Çelik, buluşmada emeği geçen Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci ve İlçe Başkanı Av. İsmail Damat'a teşekkürlerini iletti.

 
"Akparti Beylikdüzü İlçe Başkanı Av. İsmail Damat  sosyal medya hesabında;
 
"Bir süre önce şehadete yürüyen Lice Şehidimiz J.Bnb. Ümit Çelik'in vasiyeti gerçek oldu. Şehit Binbaşı Ümit Çelik, Cumhurbaşkanımı görsem de ona sarılsam sevgimi saygımı iletsem" şeklindeki dileğini babası Sadettin Çelik'e iletmiş ancak hayatta iken nasip olmamıştı. Şehadetinin ardından vasiyeti haline gelen bu dileğini gerçekleştirmek isteyen Şehit babası Sadettin Çelik dünkü İl Danışma Meclisi toplantısında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu. 
Cumhurbaşkanımız ile buluşan baba şehidin vasiyetini iletti ve vasiyet yerine geldi. Cumhurbaşkanımız bir kez daha taziye dileklerini iletti ve samimi şekilde şehit babasına sarıldı. 
Buluşmada emeği geçen Ak Parti İl Bşk Sayın Selim Temurci ve diğer başkanlarıma ve yol arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. "
Kaynak: Editör:
Etiketler: İlçe, Başkanı, İsmail, Damat, Şehidin, vasiyetini, gerçekleştirdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı