Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 15:09
 
BİR ÇOCUK DA SEN GİYDİR
Bir Çocuk Derneği ve Beylikdüzü Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Bir çocuk da sen giydir” kampanyası Beylikdüzü halkı tarafından ilgi gördü. Kampanya, 06-18 yaş aralığındaki engelli ve kimsesiz çocukların kışlık kıyafet ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyor.
- Haberi
BİR ÇOCUK DA SEN GİYDİR

BAŞKA AJANS İLE TANIŞMANIN VAKTİ GELDİ

Bir Çocuk Derneği ve Beylikdüzü Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Bir çocuk da sen giydir” kampanyası Beylikdüzü halkı tarafından ilgi gördü. Kampanya,  06-18 yaş aralığındaki engelli ve kimsesiz çocukların kışlık kıyafet ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyor.

 

Geçtiğimiz yıl Beylikdüzü ilçesinde faaliyete geçen Bir Çocuk Derneği, kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Bu kez Beylikdüzü Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen bu kampanya ile öncelikle Beylikdüzü ilçesinde üşüyen hiçbir çocuğun kalmaması hedefleniyor.    

Kimsesiz ve Bakım evlerinde bulunan engelli çocukların ihtiyaçları olduğunu tespit ettikleri için bu kampanyayı başlattıklarını belirten Bir Çocuk Derneği Başkanı İsmail Demir, “Beylikdüzü halkının ve Belediyesinin bu konuda ne kadar duyarlı olduğunu görmek bizleri sevindirdi. Bizlerde engelli ve kimsesiz çocuklarla, yardımsever insanları buluşturmak, eksiklerini tespit edip, el birliğiyle tamamlamak adına edindiğimiz misyonu yerine getirebilmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi ve 17 kasıma kadar sürecek olan kampanyaya, daha çok çocuğa ulaşabilmek için, tüm halkın desteklerini beklediklerini ifade etti.

Siz de kampanyaya destek olmak istiyorsanız, bağışlamak istediğiniz kazak, etek, pantalon, mont, atkı, bere, çizme ve kışlık ayakkabıları aşağıda yazılı olan lokasyonlara bırakabilirsiniz. Yardımlarınızı 17 Kasım tarihine kadar yapabilirsiniz.

 

Yardımlarınızı Bırakabileceğiniz Kurumlar 

*Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü

 *Gürpınar Dost Eller Mağazası

*Yakuplu Büşra Virdil Sağlık Takip Merkezi

 *Beylicium AVM

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİR, ÇOCUK, DA, SEN, GİYDİR,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı