Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 01:31
 
BEYLİKDÜZÜ SAKİNLERİ YENİDEN DOĞUYOR! ÇOK YAKINDA…
Yıllardır Beylikdüzü ilçesinde gündem yaratan, takipçilerinin ilçe sınırlarını aştığı Beylikdüzü Sakinleri kendini güncelliyor.
- Haberi
BEYLİKDÜZÜ SAKİNLERİ YENİDEN DOĞUYOR! ÇOK YAKINDA…

BAŞKA AJANS İLE TANIŞMANIN VAKTİ GELDİ

Yıllardır Beylikdüzü ilçesinde gündem yaratan, takipçilerinin ilçe sınırlarını aştığı Beylikdüzü

Sakinleri kendini güncelliyor.

 

Çok yakında Beylikdüzü ilçesinde yaşayan her kesimin keyifle takip edeceği ve ilçe haberlerine ulaşmak için herkesin öncelikli adresi olacak Beylikdüzü Sakinleri sitesi yenilenen ve büyüyen ekibi ile iddialı geliyor.

 

Kendine önemli misyonlar ekleyen sitenin önümüzdeki günlerde sürprizleri de olacak.

 

Beylikdüzü Sakinleri kurucusu Kansu Erdan yeni Beylikdüzü Sakinleri'ni anlattı;

 

“ Uzun zamandır kendi misyonu içerisinde önemli işler başarmış ve yalnızca ilçemizde değil Ankara’dan da takip edilen sitemizin içeriğini güncelleme kararı aldık. Çok yakında  yenilikçi ve dinamik bir ekiple  yayın hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

 

Amacımız tarafsız, yapıcı ve çözüm odaklı yayın ilkesinden ödün vermeden, kendi sınırları içerisinde; yani Beylikdüzü ilçesinde yönetimden ekonomiye, halkın taleplerinden, yaşam haberlerine, kısaca ilçede yaşanan her türlü önemli gelişmeyi en yalın haliyle okuyucuya aktarmak.

 

Siyaset olacak mı ? sorusu ile karşılaşacağımızı bildiğimden buna da açıklık getirmek isterim:

 

Şunu iyi biliyorum ki;

Dünyadaki gelişmeler, küreselleşmede yaratılan yanlış algının farkındalığı ve ülke içinde yaşanan problemler derken siyaset kelimesine bakış açımız değişti. Biraz soğuk, biraz korkutucu geliyor çoğumuza oysa siyaset bilimdir, felsefedir… Üstelik herkesin, farkında olsun ya da olmasın katılımcısı olduğu bir mecradır. Siyaset kişilerin değil, seçilen felsefenin yürütme ve düzenleme konusundaki hakimiyetini bilgiyle harmanlayan, hayatımızın her alanında karşımıza çıkan bir sanattır.   Uzak durulamayacak kadar içimizdedir. Değişir, gelişir, yükselir hatta bazen yıkılır yeniden inşa etmek gerekir … Amaç sorgulayarak, en güzelini yaratabilmek olmalıdır. Siyaset, kendi mahallenizden tutun da tüm Dünya’ya kadar yarattığınız sinerji ile nasıl yaşayacağınızı kendinizin belirlediği çok kıymetli bir duruştur. Bu nedenle siyaset tabiî ki içeriğimizde yine gereken yerde ve değerde olacak.

 

Beylikdüzü Sakinleri yeniden markalaşıyor ve bundan sonraki süreçte sadece internet sitesi ile değil farklı mecralarda da varlığını hisettirecek...

 

Son olarak şunu söylemeliyim;

 

Beylikdüzü Sakinleri daha güçlü ve yenilikçi bir ekiple yeniden doğuyor.

 

Kansu Erdan

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYLİKDÜZÜ, SAKİNLERİ, YENİDEN, DOĞUYOR!, ÇOK, YAKINDA…,
Yorumlar
Haber Yazılımı