Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 21:59
 
BEYLİKDÜZÜ SAKİNLERİ GAZETESİ ANKARA’DA
Güçlü dijital medya yapılanmasına, geçtiğimiz günlerde haftalık olarak çıkarılması planlanan basılı gazeteyi de ekleyen Beylikdüzü Sakinleri Gazetesi'nin bilinirliği ilçe sınırlarını aştı.
Beylikdüzü Sakinleri Haberi
BEYLİKDÜZÜ SAKİNLERİ GAZETESİ ANKARA’DA

BAŞKA AJANS İLE TANIŞMANIN VAKTİ GELDİ

Beylikdüzü Sakinleri Yaşam dijital mecralardaki yayın hayatına basılı medya olarak gazeteyi de ekledi.

 

Kurulduğu 2014 yılından bu yana dürüst ve iddialı haberleriyle Beylikdüzü’nde marka olmayı başarmış Beylikdüzü Sakinleri Gazetesi, ilçe sınırlarının dışına çıkarak Ankara’ya kadar ulaştı.

 

Gazete kurucusu ve İmtiyaz sahibi Kansu Erdan’ın Ankara da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretin gündem maddelerinden bir de Beylikdüzü Sakinleri Gazetesi’ydi.  

 

Erdan, Ziyaretlerinden ilkini İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’la gerçekleştirdi. İkilinin gündeminde siyaset yanı sıra yeni çıkan Beylikdüzü Sakinleri Gazetesi, yerel basın ve Beylikdüzü başlıkları vardı.

 

Erdan ayrıca,

 

Önceliklerinin her zaman Beylikdüzü’nde yaşayan halkın olduğunu vurgulayarak halkın kent idarecileriyle arasında köprü görevi kurmayı kendilerine misyon edindiklerini de dile getirdi.

 

Kansu Erdan, gazetenin gündeme taşıdığı Beylikdüzü Kaymakamlığı tarafından Türkiye’de ilk kez uygulanan “Sosyal Beylikdüzü” projesi hakkında da sorular soran Ersoy’a proje ve kent genelinde yapılan uygulamalar hakkında bilgi verdi.   

 

YENİ OLUŞUMLAR GELİYOR, BEYLİKDÜZÜ SAKİNLERİ BÜYÜYOR.

 

Erdan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’a bir süredir üzerinde çalıştığı yeni projeleri de anlattı.  Yerel basının önemine dikkat çekerek, gazete takipçilerinin ilçe sınırlarını çoktan aştığını artık daha geniş kitlelere hitap edebilmenin şart olduğunu ve bunun için ciddi çalışmalar içerisinde olduklarını söyleyen ve projelerini anlatan Erdan, yeni yapılanmalarını yıl sonuna kadar takipçilerine duyuracaklarını da açıkladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYLİKDÜZÜ, SAKİNLERİ, GAZETESİ, ANKARA’DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı